Hakkımızda

Anasayfa / Hakkımızda

Hakkımızda

HeliCAM , sahip olduğu İHA (İnsansız Hava Araçları) ile geleneksel havadan fotoğraf ve video çekim hizmetlerinin yanında koordinat bazlı uçuş, belirli bir noktada sabit olarak yükselme, önceden belirlenen noktaları takip etme gibi hizmetleri de vermektedir.

Helicam, bünyesinden bulunan "Havadan Video Çekimi" web sitesinde, profesyonel havadan görüntüleme ekip ve ekipmanlarımızla gerçekleştirilen "Havadan Video" örnekleri ve genel bilgilendirmeler yer almaktadır.

Sunduğumuz hizmetler arasında:

DİZİ-FİLM-KLİP-REKLAM ÇEKİMLERİNDE

Kullanımda olan tüm sinema ekipmanlarından daha özgür hareket imkanı olan hava araçlarımız, başka araçlarla çekim imkanı olmayan açılardan görüntü almayı sağlayarak zaman kazandırır ve emsalsiz sonuçları elinize ulaştırır.

PROFESYONEL FOTOĞRAFÇILAR VE STOK VİDEO-FOTO HİZMETLERİNDE

Profesyonel fotoğrafçılar için havadan destek fark yaratır! Size, geçmişte mümkün olmayan yeni açılardan çekim yapma imkanı sunuyoruz. Özel gün fotoğrafçıları, ürün, reklam ve stok fotoğrafçıları için gökyüzünden alacakları kareler son derece tatminkar sonuçlar yaratır. Cihazlarımızsizin herhangi bir ekipman sağlamanıza veya yatırım yapmanıza gerek olmadan, mümkün olan en son foto-video teknolojilerini ve bunlara uygun en kıymetli lensleri ve hatta hava aracı pilotunuzu biz sağlayalım. Size yalnızca yer istasyonudan izleyerek karelere karar verip deklanşöre basmak kalsın.

İNŞAAT-EMLAK-YAPI SEKTÖRÜ:

Yaptığınız projenin tanıtımı için farklı açılara mı ihtiyacınız var? Müşterilerinizi etkilemenizi sağlayacak havadan fotoğraf ve video tanıtımları,İnşaat sahaları: Devam etmekte olan inşaat alanlarını belirli periyotlar ile aynı koordinattan fotoğraf / video çekerek size projenizin nasıl geliştiğini,İnşaat projesi başlamadan önce, kaç metreden nasıl bir manzaranın göründüğünü,İnşaat projesi başlamadan önce araziyi havadan fotoğraflayıp, fotoğraf üzerine projenizin 3D çıktısını video veya fotoğraf olarak size sunmaktayız.

İletişime geçmek için, Hemen Arayın! +90 212 634 8183

Havadan Fotoğraf, HELİCAM HAVADAN GÖRÜNTÜLEME HİZMETLERİ bünyesindedir.
Top